BLS İnternational Nedir?

BLS İnternational Nedir?

BLS İnternational Nedir?

Hindistan menşeli BLS İnternational firması 22 ülkede toplamda 101 adet vize başvuru ofisi bulunmaktadır. BLS International Services Türkiye A.Ş. BLS International Services Ltd.’nin Türkiye’de yasal kimliğidir. Ana şirket “BLS International Services Ltd.” Merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan ve dünyanın dört bir yanındaki Diplomatik Görevler için Vize, Pasaport, Konsolosluk, Atama ve Apostil Hizmetleri için Dış Kaynak Sunumu konusunda hizmet sağlayıcısıdır. Ocak 2017 tarihinden itibaren İspanya Vizesi başvuruları VFSglobal vize başvuru adresi yerine artık BLS İnternational İspanya vize başvuru merkezlerinde başvuru işlemlerini gerçekleştirmektedir. BLS Ankara vize başvuru merkezi Vizyon Plaza Çankaya Ankara adresinde ve BLS İstanbul vize başvuru merkezi Polatcan Plaza Kağıthane İstanbul adreslerinde vize başvuru işlemleri gerçekleştirilmektedir.

BLS İnternational Nedir? İspanya vize başvuru Merkezi Konsolosluk randevularının alındığı, vize başvuru işlemleri için hazırlanan evrakların teslim edildiği, parmak izi alımı, dosyanızın elçiliğe götürülmesi ve pasapıortunuzun konsolosluktan alımı tekrar başvuru sahibine teslimi görevi ile aracılık hizmetlerini devam ettirmektedir. İspanya Vize başvuru öncesinde mutlaka randevu almanız, randevu günü ve saatinde de evraklarınızı hazır bulundurmanız büyük önem arz etmektedir. 

BLS İnternational Nedir? İspanya Vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları veya Türkiye’de oturumu iznine sahip yabancı ülke vatandaşlarının vize başvurularını direk olarak İspanya Konsolosluğu yerine İspanya konsolosluğunun yetkilendirmiş olduğu BLS İnternational vize başvuru merkezlerine yapmaları gerekecektir. Türkiye’de toplamda  İstanbul ve Ankara olmak üzere iki adet ofisi bulunmaktadır. Kısa süreli başvurular (90) günü kapsayan Schengen Vizeleri, İspanya İş vizesi, İspanya Transit vize, İspanya Öğrenci vizesi, İspanya Ticari vize, İspanya aile ve arkadaş ziyareti vizelerinin başvuru adresidir.

BLS International İspanya Vizesi

BLS International İspanya vizesi Başvurusunda bulunacak kişilerin 90 gün öncesinde vize başvuru işlemlerini gerçekleştirme şansı bulunmaktadır. Başvuru öncesinde kendisi için belirtilen başvuru şekline göre başvuru evraklarını eksiksiz hazırlamaları ve randevu saatinde hazırladığı evrakları eksiksiz bulundurmaları gerekmektedir. Biometrik kimlik bilgilerinin parmak izi sistemine kayıt yapılması sebebi ile başvuru sahiplerinin şahsen gelmeleri gerekmektedir. Ancak 25.09.2014 tarihinden sonra herhangi bir Schengen ülkesine parmak izi vermiş kişilerin BLS International vize başvuru merkezlerine gelmeden evrakların kargo edilmesi durumunda başvuru işlemleri gerçekleştirilmektedir. Hazırlamanız gereken evrak listesine Schengen vizesi için Gerekli Evraklar inceleyebilirsiniz.

Aklınızda Soru işareti kalmasın. Yorum Yapın Cevap Verelim.

 

21 Ağustos 2017
3.083 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Düşüncelerinizi belirtin Bizlere yardımcı olun...