BLS İNTERNATİONAL RANDEVU SORUNU

BLS İNTERNATİONAL RANDEVU SORUNU

BLS İNTERNATİONAL RANDEVU SORUNU

BLS International İspanya vize randevu sorunu istenilen gün ve tarihe hatta herhangi bir gün randevu oluşturabilme imkânı sağlamamakla birlikte Konsolosluğa da doğrudan başvuru yapılamamaktadır. Öncelikle Ankara’dan İspanya vize başvurularını yapmak isteyen turistlerin asıl mağduriyetleri randevulardan habersiz müşterilerden peşin ödeme alan tur firmaları tarafından olmuştur.

İspanya Krallığı her geçen yıl hızlıca artmaya devam eden turist sayısı ile en çok rağbet gören ülkeler arasında zirvede yerini 2017 yılında da sürdürecek görünüyor J  Hal böyle iken Türk vatandaşlarına uygulanan ayrımcılıkta vize randevuları konusunda mağduriyetler yaşatmakta. Türk vatandaşlarının İspanya seyahatlerinde vize prosedürünü yerine getirecek otel ve uçak konfirmeleri yani satın almadan opsiyonlu ayırtma işlemi ile programını yapması oluşabilecek randevu sorununda vize tarihlerini erteleme imkanı sunacaktır. Aksi halde öncesinde satın alınan otel ve uçak biletleri talep edilen vize tarihi ile uyuşmazlık yaşadığı anda gereksiz ciddi maddi kayıplar yaşatmaktadır.

İspanya Vizesi için Otel ve Uçak Konfirmelerinin yapılması.

TRA firmamızın sizlere sunmuş olduğu hizmet arasında ücretsiz seyahat planlaması ve konfirme işlemleri bulunmaktadır. Ücretsiz destek alabilirsiniz. Şayet bu işlemleri kendiniz yapmak istediğinizde sizlere tavsiyemiz peşin otel ve uçak ödemesi yapmayın. Öncelik vizenin alınması ardından seyahat planlarının tekrardan yapılması oluşabilecek maddi kaybınızı en aza indirecektir.

İspanya Transit Geçişler.

İspanya Krallık topraklarına girmek istediğinizde İspanya gümrük kapılarındaki polisler sizden seyahat tarihlerinizi kapsayan Schengen Vizesini pasaportunuzda görmek isterler. Örneğin Fransa dan alınmış bir Schengen Vizesi veya İtalya’dan alınmış bir Schengen vizesi ile rahatlıkla İspanya Krallık topraklarına giriş yapabilirsiniz. Schengen ülkeler topluluğu 26 üye ülke ve bu ülkelerden alınmış vizelere Schengen Vizesi denilmektedir. Schengen Vize başvurusu 2017 yılı itibari ile ilk girilecek ülke değil en çok kalınacak ülke konsolosluklarına yapılmalıdır. Bu ne anlama gelir. Seyahat edecek kişilerin bir kaç ülke Portekiz,Fransa,İspanya,İtalya bu dört ülkeyi ziyaret edecek kişi başvurusunu en çok konaklama yapacağı ülkeye yapmak zorundadır. Bu ülkeler arasında seyahat işlemi tam olarak Transit geçişler olarak adlandırılmaktadır. Değerli okurlarımıza tavsiyemiz vize başvuru evraklarında monipilasyonlardan uzak durmalarıdır ve bu durumun anlaşılması halinde Schengen Vizesi 8. madde red gerekçesi ile başvurunuz red edilir biyometriniz iptal edilir.

İspanya Seyahatlerinizi ertelemeyin işi uzman ekiplerimize bırakın. İletişim kurun.

24 Nisan 2017
2.288 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Düşüncelerinizi belirtin Bizlere yardımcı olun...