TRA Pasaport Hizmetin Avantajları

Vize işlemleriniz ve başvurunuz süresince evraklarınızın eksiksiz, vize onaylanma aşamasının stressiz ve seyahatinizin engelsiz başlaması için size ve ailenize en iyi yardımcınız TRA Pasaport 7/24 canlı destek vermektedir. Tüm soru ve sorunlarınız için uzman ekiplerimizden ücretsiz destek alabilirsiniz. 7/24Destek Hattı: +9(0312) 429 0724
TÜMÜNÜ GÖR

HAKKIMIZDA

   TRA PASAPORT VİZE DANIŞMANLIK  olarak 10 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşteriler ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren yurt dışı vizeleri konusunda hizmet veren firmamız;

Konsolosluklar, Büyükelçilikler ve Başkonsolosluklar da başvuru sahiplerinin temsili konusunda başvuru işlemlerini yapmaktadır.

Hizmetimiz başvuru öncesi gerekli güncel evraklar konusunda kişiye özel evrak hazırlanması bu evrakların kontrollerinin sağlanması, evrakların ilgili Konsolos veya büyükelçiliklere teslim edilmesi, evrakların Konsolos veya büyükelçilikten teslim alınarak başvuru sahibine teslimi ve bu aşamada oluşabilecek sorunları çözme yetkisine sahip olduğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz.

Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen ilk günden itibaren hizmet kalitesine verdiğimiz önem ve zoru başarma azmi bu sektörde tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı ‘’hizmette dürüstlük ve kalitedir’’ prensibi ile çalışan TRA PASAPORT VİZE DANIŞMANLIK hizmetleri göstereceğiniz ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.