ویزای شینگن،

ویزای شینگن،

ویزای شینگن،

برای اتباع کشورهای خارجی که قصد اخذ ویزای شینگن از ترکیه را دارند، دارا بودن اجازه اقامت با اعتبار حداقل 3 ماه در ترکیه الزامی می باشد. اتباع کشورهای خارجی که فاقد اجازه اقامت می باشند، نمی توانند نمی توانند به نمایندگی های کشورهای دیگر جهت ویزا مراجعه نمایند.

ویزای شینگن، یک پروسه ویزایی می باشد که از سوی 26  کشور به امضاء  رسیده است. با ویزای شینگن، حق سفر به خاک 26 کشور عضو را کسب خواهید نمود. مراجعات جهت ویزای شینگن، نه به کشوری که اولین ورود را بدان خواهید داشت بلکه به کنسولگری و یا سفارت کشوری که بیشترین مدت اقامت را در آن سپری خواهید نمود، انجام خواهد گرفت.

سیستم اطلاعاتی شینگن

پایگاه داده های (SIS) Schengen Information System که از سوی 26 کشور عضو مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر داده های بیومتریک هویتی افراد، فایل های شخصی شما را نیز در بر می گیرد. از سال 2014 بدین سو استفاده از این پایگاه داده ها از سوی 26 کشور  تسهیل گردیده است. با سیستم تشخیص اثر انگشت برای اولین بار  افرادی که جهت ویزای شینگن مراجعه می نمایند اثر انگشتشان از سوی کنسولگری و یا کنسولگری های افتخاری اخذ شده و وارد سیستم اطلاعاتی شینگن می گردد.

مدارک لازم جهت ویزای شینگن

اتباع کشورهای خارجی جهت مراجعه به کنسولگری ها و یا کنسولگری های افتخاری  عضو شینگن واقع در ترکیه، لازم است مدارک لازم جهت ویزای شینگن را بی کم و کاست تهیه نموده و در وقت ملاقات شخصا حاضر گردند. TRA-پاسپورت، یک شرکت ممتاز می باشد که به تمام نیازهای شما پاسخ می دهد.

 

گذرنامه: نیاز به یک گذرنامه که حداقل 6 ماه دارای اعتبار باشد، خواهید داشت.

داشتن اجازه اقامت: برای مراجعه جهت ویزا به کنسولگری های کشورهای عضو شینگن واقع در ترکیه، لازم است تا در ترکیه دارای اجازه اقامت باشید. لازم مشخص گردد که چرا جهت ویزا را نه از کشور خود بلکه از کشور ترکیه اقدام نموده اید. افرادی که در ترکیه فاقد اجازه اقامت می باشند، لازم است تا مراجعات خود را از کشوری که در آن اقامت دارند تحقق بخشند. مراجعه کنندگانی که در کشور محل اقامت ایشان کنسولگری کشور مربوطه وجود ندارد، بدون نیاز به اجازه اقامت می توانند مراجعه نمایند.

تهیه مدارک مربوط به درآمد: اتباع خارجی مراجعه کننده جهت ویزای شینگن، موظف به اثبات نحوه امرار معاش در ترکیه می باشند. موردی که باید به آن توجه داشت، نشان دادن یک جریان نقدی ثابت می باشد. مانند حقوق بازنشستگی، مدارک کار، درآمد ناشی از دریافت اجاره. دانشجویانی که در کشور خود و یا در ترکیه در حال تحصیل می باشند و افراد غیر شاغل، لازم است از اقوام درجه 1 (پدر، مادر، خواهر و یا برادر) مدارکی مبنی بر درآمد ثابت به عنوان پشتیبان ارائه نمایند.

برگه گواهی ثبت احوال: به عنوان گواهی وضعیت خانوادگی نیز نامیده می شود. این جدول وضعیت خانواده که اعضای خانواده در آن درج گردیده اند را لازم تا به کنسولگری ها ارائه نمائید. به وسیله این برگه هویت حقیقی مادر، پدر، بردار و خواهر، همسر و فرزندان خود را در نزد کنسولگری ها ثابت می نمائید.

دعوتنامه رسمی و یا اطلاعات مربوط به اقامت در هتل:اتباع کشورهای خارجی که قصد مراجعه به کشور های عضو شینگن از ترکیه را دارند، باید یک دعوت نامه رسمی و یا اطلاعات هتل محل اقامت خود را به صورت کتبی ارائه نمایند. اطلاعات آدرس محل اقامت خود در منطقه شینگن و برگه پذیرش آن را لازم است تا در حین مراجعه ارائه نمائید.

بیمه درمانی مسافرتی: اتباع کشورهای خارجی که قصد دارند تا از ترکیه به کشورهای عضو شینگن مسافرت نمایند، لازم است تا بیمه درمانی مسافرتی با سقف تعهد 000 یورو ارائه نمایند.

ترجمه: کنسولگری ها در صورت لزوم ممکن است ترجمه رسمی مهر و امضاء شده برخی از مدارک را در حین مراجعه طلب نمایند.

TRA پاسپورت یک موسسه کارگزار تائید اعتبار شده از سوی کنسولگری های کشورهای عضو شینگن می باشد. به نمایندگی از سوی اتباع کشورهای خارجی که قصد دارند تا از جمهوری ترکیه جهت ویزای شینگن اقدام نمایند، امور مربوطه را با اطمینان کامل تحقق می بخشد.

+برای گرفتن ویزای شینگن با ما تماس بگیرید…903124290312

 

14 Ekim 2017
2.141 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Düşüncelerinizi belirtin Bizlere yardımcı olun...