Pasaport Vizesi Hizmetimizin Avantajları

Vize işlemleriniz ve başvurunuz süresince evraklarınızın eksiksiz, vize onaylanma aşamasının stressiz ve seyahatinizin engelsiz başlaması için size ve ailenize en iyi yardımcınız pasaportvizesi.com 7/24 canlı destek hattımızdan bizlere ulaşabilir tüm soru ve sorunlarınız için uzman ekiplerimizden ücretsiz destek alabilirsiniz. 7/24Destek Hattı: +9(0312) 429 0724
TÜMÜNÜ GÖR

Vfs Global

VFS Global Ankara

VFS Global Nedir (detaylı)? Avrupa’ya seyahat edecek Avrupa birliğine bağlı 13 ülkenin vize başvuru ve randevu merkezidir. VFS Global, bu ülkelerin konsoloslukları ile çalışan yarı resmi bir kurumdur. Schengen vizesi başvurusu öncesi uygulamaların arasında bu ülkelere ait Schengen vizesi için gerekli evraklar ‘ın tam ve eksiksiz şekilde teslim edilmesi yer almaktadır. Buna bağlı olarak evrak listesini çok iyi kontrol etmeli ve evrakların tam ve eksiksiz olarak oluşturulması vize almanızı kolaylaştıracaktır. VFS Global yabancı ülke konsolosluklarının görevlendirdiği özel bir kurumdur. Evrakların sisteme girişi ve konsolosluğa teslimi ile görevlidir.

VFS Global Schengen Vizesi Başvuru Öncesi

VFS Global  Schengen Vizesi başvuru öncesinde mutlaka pasaportunuz seyahat edeceğiniz süreye uygun olmalıdır. Pasaport bitiş tarihi talep edilen vize başlangıç ve bitiş tarihinden 90 gün ve fazla süre ile geçerli olması gerekir. Ayrıca Vfs Global Schengen vize başvuru işleminden önce Schengen vize için gerekli evraklar ‘ın toparlanıp parmak izi uygulama randevu işlemi için eksiksiz hazırlanması gerekir. Konu ile danışmanlık ve kısa sorularınızın cevapları için 0312 429 0312 numaralı TRA-Pasaport Vize Danışmanlık hattını arayabilirsiniz.

  • VFS Global Randevu ve Başvuru Hattı: TRA-Pasaport Vize Danışmanlık +9 0(312) 429 0 312 
  • VFS Global Başvuru öncesi TRA-Pasaport Vize Danışmanlık : +9 0(312)429 0 0724
AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.

Başvuru Ücretleri Ne Kadardır ?

Genel Prosüdür gereği Konsolosluk hizmet bedeli 60 EURO ile belirlenmiştir, ancak Eğitim (Erasmus) vs. ve Schengen ülkelerinden herhangi birisinin vatandaşı olan eş olması durumunda 60 Euro alınmadığı bilinmektedir. Türkiye'de Başvuru Merkezlerinin Koordinasyon Bedeli (hizmet bedeli) 25 Euro veya 26.5 Euro olarak işlem görmektedir. Bununla Beraber zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası, 1 Ay 18 Euro, 2 Ay 25 Euro, 3 Ay 30 Euro olarak Türkiye'de sabit tutulmaktadır. Uçak ve otel rezervasyonları ve konfirmeleri için değişken ücretler, Vize Danışmanlık ve Kargo toplamda 65 Euro net ve sabit olarak kalmaktadır. Bu ücretlerin değişkenlik gösterdiği durum Sadece Sigorta kapsamında kişilerin gidecek gün 1ay-2ay-3ay sayısına ve kişinin yaşına (65 yaşına kadar sabit ücret) (65 yaş üstü sigorta ücreti artmaktadır). .

TRA-Pasaport Vize Danışmanlık Ne iş yapar?
Değerli Yurttaşlarımız Schengen ülkeleri başvuru işlemleri için (Oturum, İkamet, vatandaşlık, Schengen Vizesi, Eğitim ve Ticari) alanda bir çok bilginin, haberin paylaşımını yapmaktadır. Ayrıca Danışmanlık ve Temsilci görevleri de bulunmaktadır. .
Başvurumu yaptım. Ne zaman sonuçlanır ?
Schengen Vize protokollerin de yasal süre 35 iş günüdür. Lakin Konsoloslukların yoğunluğuna göre 1 hafta ve 2 hafta içerisinde olumlu veya olumsuz sonuçlar alınmaktadır. Tavsiyemiz henüz bir başvuru yapmamış iseniz 1 ay öncesinden başvuru için gerekli evrakları hazırlamanız sürecin hızlı geçmesi açısından bizden ön bilgi almanızdır.
Başvurumu yaptım. Nasıl takibini yapabilirim ?
TRA-Pasaport Vize Danışmanlık tarafından yapılan başvuruların takibi telefon veya İnternet üzerinden rahatlıkla yapılabilmektedir..

Vfs Global Parmak İzi Uygulaması

Vfs Global kurumundaki vize işlemlerinizde de daha önce olmayan fakat konsoloslukların zorunlu kıldığı parmak izi uygulaması yani biometrik veri alımı başlatılmıştır. Bu bağlamda 2014 yılından daha önce schengen vizesi almış olsanız bile 12 yaşından büyük tüm bireylerin vize başvurusunda parmak izi vermesi zorunlu hale getirilmiştir. Merkezin Schengen vizesi olarak Hollanda, Fransa, Avusturya, Polonya, Danimarka, Yunanistan, Lüksemburg, Estonya, İrlanda, İsveç, Belçika ve İspanya Vizesi başvurularınızı yapmanız mümkündür.

VFS Global Randevu

Vfs Global randevusuz başvuruları kabul etmemektedir. Randevu günü ve saatinde evrakların eksiksiz ve tam olarak bulundurmanız gerekmektedir. Eksik olan başvuru evrakları kabul edilemediği gibi aynı gün içerisinde başvuru yapamama ihitmalide bulunmaktadır. Bu konu ile alakalı danışmanlık almak istediğinizde bu hizmet size ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Önemli : Schengen Vizesi başvurunuzun küçük bir eksiklikten dolayı red alması durumunda bir sonraki denemenizde bir çok sorunla karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz. Olabilecekleri imkansız hale getirmemeniz temennisi ile
TRA-Pasaport Vize Danışmanlık vize randevusu: Tıklayınız