TRA Pasaport Hizmetin Avantajları

Vize işlemleriniz ve başvurunuz süresince evraklarınızın eksiksiz, vize onaylanma aşamasının stressiz ve seyahatinizin engelsiz başlaması için size ve ailenize en iyi yardımcınız TRA Pasaport 7/24 canlı destek vermektedir. Tüm soru ve sorunlarınız için uzman ekiplerimizden ücretsiz destek alabilirsiniz. 7/24Destek Hattı: +9(0312) 429 0724
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Hakkımızda |TRAPASAPORT Vize Danışmanlık

Vize Danışma Hattı Çalışanlarımız ve Görevleri
Welcome olarak da bilinen call-center ekibimiz alanında eğitim almıştır. Müşteri temsilcilerimiz deneyimli ve sonuç odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin taleplerine kulak verip en doğru şekilde kişileri çözüme kısa sürede ulaştırmakla görevlidirler. Ekibimiz, soru ve sorunlarınıza cevap bulacağınız, Telefon aracılığı ile başvuruların kabul edileceği ve sizlere süreçte başından sonuna kadar kaliteli hizmet verecek mercidir.

Medya ve Haber Yönetiminden Sorumlu Çalışanlarımız ve Görevleri
Ekibimizin çalışma şekli diğer çalışanlarımıza oranla daha kolaydır. Anlık Pasaport, Vize ve yurtiçinde yapılan fakat tüm dünya genelinde haber niteliği taşıyan paylaşımların takibi ve paylaşımı ile sorumludurlar. Dünya genelinde yapılan tüm vize antlaşmaları, vizesiz rahat dolaşım serbestliği, Avrupa birliği vize müzakereleri gibi önemli gelişmelerin anlık takibi ve paylaşımından sorumludurlar. Bu hizmetimizin yegane temeli vatandaşlarımızı bilinçlendirerek seyahat etmeyi düşündükleri ülkelere kolayca ulaşmaları, sorunsuz ve keyifli bir şekilde prosedürleri bilerek seyahat etmelerini sağlamak olduğunu belirtmek isteriz.

Muhasebe Bölümü Çalışanlarımız ve Görevleri
Muhasebe ekibimiz şirket içerisinde gelir ve giderin hesaplanması, günlük kur takibi ve vize ücretlerinin açıklamalı bir şekilde müşterilerimize aktarılması ile görevlidirler. Fatura, Makbuz, Sigorta, Vergi, Banka işleri gibi hesapların düzenlenmesi ve kayıt altına alınması ile mükelleftirler. Muhasebe ekibimizin şirket içerisinde herhangi bir işle uğraşmaları veya Vize ücretleri dışında müşterilerimizle iletişim kurmaları söz konusu değildir.

TRAPASAPORT Ekibimiz ve Görevleri
Başvuru ekibimiz konsolosluklar ve yurttaşlarımız arasında köprü görevini görmektedir. Ofis aşamasında hazırlanan başvuru evraklarının dosya formatına getirilmesi ve konsolosluğa teslimatı,  daha sonra vize sonuçlandığında ilgili konsolosluktan Pasaportların alımı ve başvuru sahiplerine teslimatı görevini yürütmektedirler. Ayrıca Schengen ülkelerine vize talebinde bulunan yurttaşlarımızın parmak izi uygulamasında refakat etmek ve süreci başından sonuna kadar sorunsuzca sonuçlandırmaktır.

Kendi alanlarında tamamı profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız sorunsuz hizmet anlayışı ile kaliteli hizmeti sizlere ulaştırmak adına yanımızdalar. Her bir çalışanımıza teşekkürlerimizi firmamız adına bir borç bilir sonsuz şükranlarımızı sunarız.

TRAPASAPORT VİZE DANIŞMANLIK TURİZM SEYAHAT LTD.ŞTİ.